SIŁOWNIA W DOMU

Każdemu marzy się siłownia w domu i można ją mieć za niewielkie pieniądze.Możemy przeznaczyć pomieszczenia takie jak np;sypialnia ,pokój duży lub inne.Ja wam troszkę napiszę w przybliżeniu co można mieć i co kupić.ZAPRASZAM
Aby urządzić w domu siłownie wybieramy drobne urządzenia do ćwiczeń takie jak;
ROLLER PRZYRZĄD DO ĆWICZEŃ PLIANT 
Kto nie marzy o idealnym brzuchu i szczupłych ramionach.To można osiągnąć za pomocą tego sprzętu i ćwiczeń.
ROWER STACJONARNY

Rower stacjonarny jest jednym z bezpieczniejszych sprzętów treningowych, gdyż jazda na nim nie obciąża stawów. Doskonale nadaje się do ćwiczeń aerobowych, bo pozwala na dokładne utrzymanie zarówno tempa jazdy, jak i tętna. Wybierając rower treningowy zwróć uwagę na skalę regulacji oporu, umożliwiającą efektywniejszy trening.Tak jak ja mam i polecam.

HANTLE 
hantle stanowią podstawowy sprzęt treningowy. Ze względu na możliwość wszechstronnego wykorzystania, powinny znaleźć się w każdej domowej siłowni. Hantle służą do regularnych ćwiczeń siłowych na bicepsy, tricepsy, mięśnie czworoboczne i mięśnie klatki piersiowej. Ciężarki wykorzystuje się też do ogólnych ćwiczeń wzmacniających górną część ciała. Ich zaletą jest także to, że zajmują bardzo mało miejsca.
MATA DO ĆWICZEŃ 

Mata do ćwiczeń - przyda się do pilatesu,brzuszków, jogi,ćwiczeń kręgosłupa ,a także by się rozciągnąć. To podstawowy sprzęt do ćwiczeń, chroniący przed otarciami i zapobiegający niekontrolowanym poślizgnięciom. Warto więc kupić matę z antypoślizgową powierzchnią, nie pochłaniającą wilgoci. Dobra mata, odporna na naprężenia i przetarcia będzie nadawała się do użytku nawet przez kilka lat.Polecam bo warto.

SKAKANKA
 Ten niedrogi przyrząd gimnastyczny pomoże zadbać o figurę i kondycję. Skacząc na skakance angażujesz do pracy wszystkie mięśnie: ramiona, barki, przedramiona, pośladki, łydki, uda, brzuch, plecy i klatkę piersiową, a krew i limfa zaczynają szybciej krążyć. Warto wiedzieć, że pięć minut skoków na skakance tak samo skutecznie ujędrnia nogi, co przebiegnięcie ok. 800 metrów!
Kupując skakankę zwróć uwagę na jej długość (będziesz mieć kłopoty ze skakaniem, jeśli będzie zbyt krótka lub za długa) i materiał, z którego została wykonana (powinna być trwała i łatwa do rozplątania). Jeśli większy nacisk chcesz położyć na wzmocnienie ramion, zainteresuj się skakanką z dodatkowym obciążeniem.Same zalety ma skakanka warto ją mieć u siebie w domowej siłowni można skakać na dworze.


STEPPER

STEPPER zwykły przyrząd do ćwiczeń pozwala jedynie na standardowe ruchy w górę i w dół,które rzadko pomagają w ukształtowaniu wąskiej talii,smukłych nóg i jędrnych pośladków.Ale ten sprzęt pomoże ci to osiągnąć pracą swoją i wysiłkiem.Ćwiczenia na tym sprzęcie kształtuje sylwetkę i modeluje całe ciało.Jeśli marzy ci się idealna sylwetka to ten sprzęt jest dla ciebie.A co najlepsze to zajmuje mało miejsca w domu.

W NIEWIELKIM PRZYBLIŻENIU POKAZAŁA WAM KILKA SPRZĘTÓW DO ĆWICZEŃ W SWOIM DOMU I ZACISZU.KAŻDY SPRZĘT MOŻNA KUPIĆ NA ALLEGRO LUB W SKLEPACH SPORTOWYCH.TO JUŻ ZALEŻY OD WAS ILE WYDACIE NA TO I CO CHCECIE KUPIĆ DLA SIEBIE.ALE WARTO.UŻYWAJĄC TYCH SPRZĘTÓW DO ĆWICZEŃ MOŻNA SCHUDNĄĆ I POPRAWIĆ SWOJĄ FORMĘ W DOMU .PLUS DOBRANA DIETA LUB ZDROWE ODŻYWIANIE SIĘ.TO DO DZIEŁA KOCHANI KUPUJCIE SPRZĘT DO ĆWICZEŃ I ĆWICZCIE U SIEBIE W DOMU TAK JAK JA.POZDRAWIAM WAS .


Prześlij komentarz

Popularne posty