KOJĄCY DOTYK MAMY- PIELĘGNACJA SKÓRY DZIECKA POD PIELUSZKĄ

SUDOCREM Z NAMI PRZEZ CAŁE ŻYCIE.PIELĘGNACJA ,ODPARZENIA I ODLEŻYNY.


Przeglądamy internet w poszukiwaniu dobrego produktu do pielęgnacji dziecka i każda mama czyta ,książki,gazety,poradniki ,blogi.To normalne zainteresowanie każdej przyszłej matki,która jest w ciąży.A wiadomo ,że skóra małego dziecka jest cieńsza od skóry dorosłego człowieka,naskórek jest bardziej przepuszczalny,przez co szybciej się przesusza i traci wodę.Dziecko malutkie jest delikatne i jego skóra również.Jego skóra jest bardzo wrażliwa na działania bakterii w naszym środowisku i otoczeniu.Kurz domowy,oraz wiele ,wiele innych alergenów powietrzno -pochodnych,suche powietrze w mieszkaniu oraz zanieczyszczenie.
Wartość ph skóry dziecka waha się 6,34 do 7,5 ,a u dorosłego ph 4,0- 6,7 .To oznacza ,że jej zdolność do obrony jest niska.Ta delikatna i wrażliwa skóra wymaga szczególnej pielęgnacji i troski każdej mamy.
       
Dla tego skóra dziecka wymaga szczególnej pielęgnacji, a szczególnie pupa zaczerwieniona,podrażniona to boli ,a dziecko by płakało od podrażnienia i odparzenia.Dla tego krem SUDOCREM jest ochronny dla dziecka.Wspomaga regeneracje skóry przed drażniącymi czynnikami .Takimi jak mocz dziecka czy kopa.
Specjalna formuła sprawia ,że sudocrem to świetny produkt, który chroni i łagodzi zaczerwienioną pupę dziecka.Sudocrem jest też dobry na odleżyny,poparzenia,podrażnienia skóry w okolicach intymnych.Ma wiele zastosowań.

5 składników sudocremu(dzięki zawarte w nim składnikom) działa 
kompleksowo:


  1. Lanolina hypoalergiczny środek nawilżający o właściwościach natluszczających podobnych do ludzkej skóry
  2. Tlenek cynku zapewnia utrzymanie właściwej wilgoci i miękkości skóry.Łagodzi i ochroni
  3. Alkohol benzylowy środek znieczulający o właśyciwościach dezynfekujących,łagodzi podrażnienia
  4. Cynamonian benzylu właściwości przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne.Sklasyfikowany środek o łagodnym działaniu antyseptycznym ze względu naobecność kwasu cynamonowego i jego pochodnym
  5. Benzoesan benzylu środek roztoczobójczy,wszobójczy,odstraszający owady,farmaceutyczny środek solubilizujący


Pielęgnacja małego niemowlaka, który się narodził przyprawia świeżo upieczonym mamom kłopotu i trudności.Ale to normalne.Zmiana pieluszki zawsze jest pierwszy raz trudna ,ale z czasem się nauczymy i przyzwyczaimy.Trzeba pamiętać o częstym zmienianiom pieluszki i smarowaniem kremem sudocrem.Trzeba pamiętać o przemyciu pupy dziecka chusteczkami nawilżającymi jak zrobi kupe lub siusiu.Tylko pamiętajmy by to robić (od przodu do tyłu),tak by bakterie z kału nie przedostały się do układu moczowego czy płciowego.A dziewczynki są bardziej narażone na infekcje.Pamiętajmy, by osuszyć dziecku pupę gdy nałożymy krem ochronny.Bo wilgoć sprzyja bakteriom.
Nie zapominajmy o codziennej pielęgnacji dziecka i o dobrym kremie ochronnym ,bo to podstawa higieny i ochrony niemowlaka.
Zapraszam na stronę facebook preparat sudocrem tam więcej ciekawostek na temat pielęgnacji skóry niemowlaka i małych dzieci https://www.facebook.com/SudocremPolska/?fref=ts wpadajcie i czytajcie ciekawostki kochane mamy.


 A WY JAKIEGO KREMU UŻYWACIE I DLA CZEGO GO WYBRAŁYŚCIE ? 
Prześlij komentarz

Popularne posty