PŁEĆ DAMSKA SILNIEJSZA NIŻ MYŚLISZ

JESTEŚMY DELIKATNE,SŁODKIE,CZUŁE I KRUCHE,ALE  PRZY FACETACH TO ONI SĄ WULKANAMI ENERGII .NA SZCZĘŚCIE JUŻ CZASY BABY W KONCIE DAWNO ZA NAMI.I TERAZ MY MAMY SWOJE RACJE I SWOJE ZDANIE.Teraz my kobiety nie boimy się czerpać z życia pełnymi garściami.Dajemy sobie rade we wszystkim.Zawodowo,rodzinnie i jak mamy jakieś problemy .Zawsze jakoś znajdziemy rozwiązanie.Bo my kobiety musimy uwierzyć ,że jest w nas moc i siła.

www.joemonster.og


Kobiety też mają swoje kryzysy i załamania.Czasem przechodzą rozwody,a w tej kwestii wiadomo ,że mamy żal,rozczarowanie.I zadajemy sobie pytanie  DLACZEGO JA? dlaczego mnie to spotkało.Pytań może być dużo.Ale odpowiedzi jeszcze więcej.No ,ale życie toczy się dalej ,a my kobiety jesteśmy takie ,że zawsze rozpamiętujemy te złe.Takie jesteśmy.NIESTETY.
Z mojej obserwacji życiowej wynika ,że faceci jak popadają w dramat życiowy ,to zaraz też popadają w nauk alkoholowy.A my nie.Bo my zaraz sobie tłumaczymy ,że nam nie wypada ,że nie możemy pokazać swojemu dziecku iż piłam.Bo co by było.Matka pijana,a jak by się coś stało z dzieckiem lub za chorowało ,a my w takim stanie.Dlatego my ,nie możemy.I dlatego my nie mamy nałogów.I jesteśmy zdrowsze i dłużej żyjemy niż mężczyźni.
Bo my mamy swoje reguły i zasady.
Potrafimy urodzić dziecko,wychować ,zadbać o dom i także o siebie.Z reguły jesteśmy dobrze zorganizowane,aktywne,otwarte na ludzi i chętne do współpracy.Zawsze dużo od siebie wymagamy i garniemy się do lepszej wiedzy i nauki.
MY KOBIETY , jesteśmy jak domena,pozwalająca z obserwacji zachowania zobaczyć stan emocji twarzy i ruchów ciała faceta jak kłamie lub ma coś do ukrycia.Bo my kobiety mamy swoje przeczucia ,że coś nam przeskrobał .Nie wiadomo z kąt to się bierze u nas.Mężczyźni rzadko cokolwiek widzą i dostrzegają; nawet jak byłaś u fryzjera lub masz nową sukienkę lub buty.Oni są emocjonalnymi ślepakami.Nic nie widzą.Nawet naszych emocji i pragnień.Ale my też nie potrafimy bez mężczyzn żyć.
I to mało ważne w tym wszystkim .ALE POTRZEBUJEMY ICH SILNYCH RĄK DO PRZYTULENIA.Bo jesteśmy silne, ale inaczej ,a facet też ma siłę inną jak my.NIESTETY TAK JUŻ JEST W TYM NASZYM KOCHANYM ŻYCIU. JEDNO BEZ DRUGIEGO NIE MOŻE ŻYĆ I NA WZAJEM POTRZEBUJEMY SIĘ.


Prześlij komentarz

Popularne posty