STRACH I PŁACZ NA WIDOK ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA
CZY WASZE DZIECKO NA WIDOK MIKOŁAJA PŁACZE?Brodaty dziadek na czerwono ubrany i każde dziecko na niego czeka,ale gdy go ujrzy, to co wtedy się dzieje? 
Co roku w grudniu każde dziecko czeka na prezenty.A wiadomo,że uczymy i tłumaczymy swoim dzieciom ,że prezenty przynosi św.Mikołaj.Dziadek z białą brodą na czerwono ubrany z dużym workiem z prezentami,co mieszka w Laponii.
No ,ale co ciekawsze to ,że miałam taką sytuację w tamtym roku jak mąż się przebrał za mikołaja i rozdawał każdemu prezenty i doszło do dania Kubie.Ale Kuba ,ani śmiał iść do pana mikołaja po prezent.Zaczął  płakać i nawet nie miał w planach iść do niego.
Bał się pana mikołaja.I najlepiej było by ,żeby dał szybko prezenty i sobie poszedł w diabły.
Biedny święty mikołaj, niby dziecko czekało na niego i nie mogło się doczekać,ale gdy go zobaczył, to zaraz płakał i nie chciał iść.I co to za radocha.Ciekawe jak w tym roku będzie ,czy też się będzie bał mikołaja?
Troszkę już więcej rozumie ,bo już ma 3,5 roku.I sam się wymądrza ,co to nie on.Dla tego jestem ciekawa jak będzie na prawdę.
Czy mamusia nie będzie musiała ratować synka z rąk świętego mikołaja jak w tamtym roku.
A u was jak jest z tym świętym mikołajem?
Czy też dzieci czekają ,a potem wychodzi na to ,że się jego panicznie boi i mamusia musi prezenty odbierać za synka lub córcię?
PISZCIE W KOMENTARZACH----------------
------------CZEKAM ------------
A TU ZAPRASZAM NA ŚMIESZNE FOTKI Z MIKOŁAJEM I DZIECKIEM.

ŹRÓDŁO: https://www.buzzfeed.com.


źródło:https://www.buzzfeed.com


źródło:https://www.buzzfeed.com


Prześlij komentarz

Popularne posty