CIEKAWE FILMY NA DŁUGIE WIECZORY....

TERAZ MAMY DŁUGIE WIECZORY, TO MAM DLA WAS KILKA CIEKAWYCH FILMÓW ,KTÓRE WARTO OBEJRZEĆ ,BY SIĘ NIE NUDZIĆ.TYLKO ZRÓBCIE SOBIE CIEPŁĄ HERBATKĘ Z CYTRYNKĄ ,MIODEM I IMBIREM ,A DO TEGO MIĘKKI KOCYK I PODUSIA .TO ZACZYNAMY.... ZAPRASZAM WAS KOCHANI !💋


BRIDGET JONES`s baby -💑
Na finał miłosnych zawirowań Bridget Jones czekaliśmy od lat. Kobieta jest już po 40, a po rozstaniu z Markiem Darcy'm jest znowu sama. Wreszcie ma wszystko pod kontrolą i może poświęcić się pracy. Wszystko zmienia się, gdy na horyzoncie pojawia się przystojny Amerykanin Jack (Patrick Dempsey), a Bridget odkrywa, że jest w ciąży.


PITBULL. NOWE PORZĄDKI -😏
Pitbull Patryka Vegi przyzwyczaił nas do brutalności i realizmu. Tak jest i tym razem. Z sekcją zabójstw z Pałacu Mostowskich trafiamy do brudnej i niebezpiecznej Warszawy. Śledczy rozpracowują Grupę Mokotowską, która stoi za serią zabójstw i porwań. W rolach głównych Piotr Stramowski, Andrzej Grabowski, Bogusław Linda i Paweł Królikowski.ANGRY BIRDS - 😂
Z "Angry Birds FilM" dowiemy się wreszcie dlaczego wkurzone ptaki są takie wkurzone. Odwiedzimy wyspę, na której mieszkają szczęśliwe ptaki-nieloty, wśród, których są też outsiderzy: Red, Chuck i Bomb. Gdy wyspę nawiedzą tajemnicze zielone świnie, trójka ptaków będzie musiała stawić im czoła. Film jest ekranizacją ultra-popularnej gry na telefony komórkowe.

 ZAKOCHANI   -😍

 (2000), reż. Piotr Wereśniak , komedia romantyczna ŚWIETNA KOMEDIA.Mateusz i Zosia poznają się na wernisażu. Zosia znana jest z tego, że mężczyźni zakochują się w niej od pierwszego wejrzenia, ale nie Mateusz.Zosia jest młodą, piękną i inteligentną dziewczyną. Żaden mężczyzna nie może oprzeć się jej urokowi, wszyscy gotowi są porzucić dla niej cały porządek dotychczasowego życia, obsypywać prezentami, byle tylko zdobyć serce cudownej dziewczyny. Ona zręcznie wykorzystuje swój uwodzicielski dar, tym bardziej, że sama nie zaznała jeszcze uczucia, jakim obdarzają ją nieszczęśni adoratorzy. Ale wszystko do czasu. Kiedy poznaje Mateusza, odkrywa, co znaczy kochać.


ŚNIADANIE DO ŁÓŻKA -💟

😅– polska komedia w reżyserii Krzysztofa Langa, której premiera odbyła się 10 listopada 2010 roku. Zdolny, choć pechowy kucharz Piotr (Tomasz Karolak) ku swemu zaskoczeniu trafia na okładkę poczytnego magazynu i z dnia na dzień zostaje celebrytą. Sesja zdjęciowa przynosi mu sławę i... miłość. Piotr zakochuje się bez pamięci w ponętnej stylistce Marcie (Małgorzata Socha), jednak jego była narzeczona Ewa (Iza Kuna) - szefowa działu mody magazynu i przełożona Marty – jest gotowa na wszystko, aby odzyskać względy utalentowanego eks-faceta. Piotra z kolejnych opresji wyciąga jego niezawodny kumpel Konrad (Piotr Adamczyk) - koneser japońskiej kuchni i japońskich kobiet. Czy kulinarny geniusz okaże się również wirtuozem sztuki kochania? W rolach głównych: Małgorzata Socha, Tomasz Karolak, Piotr Adamczyk, Izabela Kuna.PAN I PANI KILER 2010 r.-💟

😂 Roberta Luketica zaczyna się bardzo obiecująco. Reżyser kusi nas piękną jak laleczka Katherine Heigl, napakowanym Ashtonem Kutcherem, przezabawną Catherine O'Harą, zapierającymi dech w piersiach pejzażami Nicei i budzącymi zazdrość gadżetami i samochodami. Początek jest zabawny, dynamiczny i co najważniejsze wypełnia go chemia łącząca głównych bohaterów. A jak wiadomo, w komedii to połowa sukcesu.  Heigl i Kutcher może nie mają ekranowej charyzmy, ale nadrabiają to naturalnością i swobodą. Również końcówka, kiedy na bohaterów zdaje się dybać każdy znajomy i sąsiad, przynosi sporo autentycznej frajdy. Szalone pomysł przemykają przez ekran jeden za drugim, większość całkiem skutecznie zrealizowanych. ''ONA TO ON ''ŚWIETNA KOMEDIA -💟

😂 (2006), reż. Andy Fickman, komedia romantyczna 
Młodzieżowy film, którego główną bohaterką jest wielbicielka footballu, Viola. Gdy dziewczyna dowiaduje się, że w jej nowej szkole nie ma żeńskiej drużyny piłkarskiej, postanawia przebrać się za swojego brata bliźniaka i zająć jego miejsce w szkole z internatem.

''SEKS W WIELKIM MIEŚCIE'' .-💟

 😍(2008), reż. Michael Patrick King, komedia romantyczna
Choć Carrie i Mr. Big od lat są razem, dopiero teraz postanowili, że zamieszkają razem. Decyzja ta pociąga za sobą serię nieoczekiwanych zdarzeń, w które zostają zaangażowane przyjaciółki Carrie.
PREETY WOMAN 1990 -💟 ZABAWNY I PORUSZAJĄCY FILM

Bogaty przedsiębiorca Edward, przebywający w los angeles w sprawach służbowych, proponuje poznanej na ulicy prostytutce Vivianne posadę płatnej damy do towarzystwa. Kobieta zamieszkuje z nim w ekskluzywnym hotelu. Uczy się jak być elegancką damą. Z biegiem czasu Vivianne odkrywa, że między nią i Edwardem rodzi się uczucie.

LOVE,ROSIE 2014 r -💟

 to opowieść o tym, że serce nie sługa. Miłość nie pojawia się na zawołanie, kiedy jest najwygodniej, lecz kiedy nadchodzi jej czas. W przypadku Rosie Dunne i Aleksa Stewarta nie bardzo się spieszyła, choć zapowiedziała się wcześnie. Przyjaciele z dzieciństwa razem wyrastali z początkowo jedynie platonicznej więzi. Ale ich niezdarność, trudność z przyznaniem się do tego, co czują, sprawiła, że nie potrafili zgrać się w czasie. Większość filmu jest więc historią tego, jak mijają się ich życiowe ścieżki.😏 Gdy jedno z nich jest gotowe, drugie nagle jest niedostępne.  
Ktoś mógłby powiedzieć: "ale przecież to już było setki razy!". Oczywiście miałby rację, ale to nie ma znaczenia. W historiach o miłości nie chodzi wcale o oryginalność fabuły, ale o to jak są one opowiedziane, o bohaterów i łączącą ich "chemię". To sprawia, że zrealizowanie dobrego filmu w tym gatunku jest sprawą niezwykle trudną. Wykorzystanie znanych przez wszystkich schematów tak, by całość sprawiała wrażenie świeżej, udaje się niezmiernie rzadko. 


JA myślę, że filmy wam przypadną do gustu.A jak macie jeszcze jakieś ciekawe filmy, to piszcie w komentarzu zapraszam.Bo mogło mi coś umknąć.
Prześlij komentarz

Popularne posty