HELLO - IDZIE WIOSNA ZADBAJMY O SWOJĄ SKÓRĘ

Idzie wiosna więc warto pobudzić swoją skórę po zimie i ją nawilżyć.Wiosna to dobry czas na naprawę naszej skóry,oraz przygotowanie jej na kontakt ze słońcem.


Nasza skóra po zimie jest wysuszona,przez suche powietrze oraz dieta bogata w warzywa i owoce niekorzystnie wpływają na kondycje naszej skóry oraz włosów w okresie zimowym.Wiosna to dobry czas na od budowę naszej skóry po mrozie oraz ze suchym powietrzem w mieszkaniach.

Nasza skóra potrzebuje najpierw dobrego oczyszczenia,czyli peelingu.Bo peeling usunie martwy naskórek,ale także pozwoli na lepsze wchłanianie substancji odżywczych zawartych w kremach.
Po dawce peelingu czas na krem nawilżający.Wiosną potrzeba nawilżyć naszą skórę oraz poprawić elastyczność (to doskonałe jest z koenzym Q10) .Ale nie zapominajmy też o nakładaniu maseczek na twarz i dekolt.Maseczki można samemu zrobić w domu z prostych składników np:miód,płatki owsiane,cytryna,jogurt,ogórek zielony.

 Potrzebujesz :Maseczka nawilżająca.

-pół ogórka zielonego,
-jogurt naturalny, pół łyżeczki,
Teraz wszystkie składniki miksujemy w blenderze na papkę.Nakładamy maseczkę na twarz i pozostawiamy na 20 min.Po upływie tego czasu zmywamy twarz letnią wodą.

Teraz nasza skóra jest nawilżona.Takie zabiegi robimy minimum dwa razy w tygodniu.Pamiętajmy o słońcu i wybierajmy kremy z uva .Też nie zapominajmy by zadbać o włosy i też nakładajmy odżywki.Masujemy delikatnie  głowę ,który zwiększy dopływ krwi  do mieszków włosowych i pobudzi je do wzrostu,a ciebie wprawi dobry nastrój.A i bym zapomniała,że jak nakładamy odżywkę to trzeba nałożyć ręcznik na głowę ,by składniki z odżywki lepiej się w chłonęły pod wpływem ciepła.
Więc kochane kobiety dbajmy o naszą cerę.I lepiej wyglądać i dobrze się czuć.A wy też dbacie o swoją skórę ? piszcie w kom.
Prześlij komentarz

Popularne posty