KOBIECE GADŻETY W KUCHNIWitam was kochane mamy.Chce wam zaprezentować kilka fajnych gadżetów dla kobiet nowoczesnych ,które lubią prostotę  i zdrowie.Która lubi smażyć bez tłuszczu czy gotować bez wody.Może to jakaś magia...co wy na to ?  • SZYBKOWAR
TO URZĄDZENIE JEST BOGACTWEM W DOMU.BO DNIA PRZYGOTOWANE W TYM URZĄDZENIU ZACHOWUJĄ BOGACTWO SKŁADNIKÓW ODŻYWCZYCH,AROMAT I KOLOR ,A DO TEGO SĄ LEKKO STRAWNE .TEN SPRZĘCIK JEST BARDZO PROSTY W OBSŁUDZE.
Po zamknięciu szybkowaru, potrawa zaczyna się gotować, tak, jak w zwykłym garnku. Po chwili jednak pojawiają się pewne różnice. Szybkowar jest szczelnie zamknięty i para powstała podczas gotowania praktycznie nie ma ujścia. W wyniku tego dochodzi do znacznego podniesienia ciśnienia i wzrostu temperatury wody. Para, zamiast uchodzić, krąży wewnątrz garnka, przenikając potrawę na wskroś i rozbijając włókna produktów w bardzo krótkim czasie. Wszystkie aromaty z warzyw, mięsa, ziół i przypraw przenikają się nawzajem tworząc fantastyczne i bogate kompozycje smakowe.TO PO PROSTU GARNEK Z SZCZELNĄ POKRYWKĄ.


  • SOKOWIRÓWKA
A TO URZĄDZENIE JEST ŚWIETNYM DO ROBIENIA SOCZKÓW DLA DZIECKA.A WIĘC MUSISZ GO MIEĆ TEN SPRZĘCIK W SWOIM DOMU.TO SZYBKI I SMACZNY SPOSÓB NA DOSTARCZENIE TWOJEMU ORGANIZMOWI SAMYCH ZDROWYCH SKŁADNIKÓW.

Natychmiast szybkim sposobem można sobie zrobić smaczny sok.Jeśli chcemy może sobie wybrać urządzenie łączące sokowirówkę z dodatkową wyciskarką w zależności od naszych potrzeb.
  • PAROWAR 
TERAZ JEST MODA NA PAROWAR ,BO JEST FIT.DLA KAŻDEJ KOBIETY LUB MAMY KTÓRA CHCE DBAĆ O DOBRĄ SYLWETKĘ NO I O ZDROWIE RÓWNIEŻ.MOŻNA PRZYGOTOWAĆ SMACZNE LEKKOSTRAWNE POTRAWY BEZ UTRATY WITAMIN I SOLI MINERALNYCH.TO URZĄDZENIE WIELODANIOWE..TO URZĄDZENIE SKŁADA SIĘ Z SZKLANYCH LUB PLASTIKOWYCH POJEMNIKÓW,UMIESZCZONYCH JEDEN NA DRUGIM LUB JEDEN OBOK DRUGIEGO.W TYM URZĄDZENIU JEDNOCZEŚNIE MOŻNA ZROBIĆ KILKA DAŃ NP;RYBA,WARZYWA,ZIEMNIAKI,ITP.
  • BLENDER
TO URZĄDZENIE JEST CUDEM DLA MAMY KTÓRA MIKSUJE ZUPKI SWOJEMU NIEMOWLAKOWI.MOŻNA NIM ROZDROBNIĆ WARZYWA,ZIOŁA,OWOCE I MIĘSO.TO URZĄDZENIE JEST DLA TYCH CO UWIELBIAJĄ ZUPY KREM I KOKTAJLE,KTÓRE SĄ TERAZ W MODZIE.SĄ DWA RĘCZNY I KIELICHOWY.


  • ROBOT KUCHENNY

TO JET ROBOT WIELOCZYNNOŚCIOWY.TEŻ SIĘ PRZYDA MAMIE DO ROBIENIA MALCOWI SURÓWEK.BO ONE SĄ ZDROWE I MAJĄ DUŻO WITAMIN.SIEKAMY,KROIMY WYCISKAMY,MIELIMY ,UCIERAMY.ALE NIE JEST TO URZĄDZENIE NAJTAŃSZE .ALE WARTO ZAINWESTOWAĆ ,BO WARTO.  • FILTRY DO WODY Z DZBANKIEM


TO DLA MNIE ZDROWIE,BO TERAZ MAMY TWARDĄ WODĘ ,A TO URZĄDZONKO OCZYŚCI NAM  WODĘ Z KAMIENIA.ZMNIEJSZY JEJ TWARDOŚĆ I POPRAWI SMAK.SĄ TRZY FILTRY DZBANKOWY,MONTOWANY NA KRANIE I STACJONARNY.MOŻESZ WYBRAĆ JEDEN Z KTÓRYCH TU WYMIENIŁAM I ZDROWO PIĆ WODĘ I DAWAĆ SWOJEMU DZIECKU.

WIĘC PO MIŁEJ EKSPOZE MOŻE COŚ WAM SIĘ PRZYDA I PO LECICIE DO SKLEPU SOBIE KUPIĆ.ZAPRASZAM .
Prześlij komentarz

Popularne posty