Zmiana łóżeczka na łóżko.....KIEDY ????????

OSTATNIMI CZASAMI ZASTANAWIAM SIĘ O ZMIANIE ŁÓŻECZKA NA ŁÓŻKO.Ale czy to już...... - czy nie za wcześnie ? A może jeszcze z tym poczekam do 3 lat.Sama nie wiem.....Jak sądzicie ......A wy kiedy wymienialiście łóżeczko na łóżko ? ..............

Tak sobie myślę, że niema idealnego wieku na zmianę łóżeczka.Zmieniamy i już.A musimy pamiętać żeby przygotować swoją pociechę do zmiany łóżka ,by nie było zawiedzione ,że nic nie wiedziało.Nieważne ile ma lat ,ale musimy mu powiedzieć, bo on ,ona wszystko już rozumie.Teraz wielki dylemat jakie te łóżeczko.O M G........   To dopiero problem ,może z szczebelkami,lub piętrowe,albo takie co rośnie z wiekiem dziecka.Ile ludzi tyle pomysłów .Trzeba popatrzeć w Ikei może trafie na jakiś fajny wzór lub kolor do pokoju.Może kilka wam pokaże....http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S09033954/ łóżko minnen stalowe nawet ładne.

Albo łóżko busunge regulowana rama łóżka niebieskie dla chłopca może być http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20274348/


http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S39041660/  łóżko regulowane ,rośnie wraz z dzieckiem zapraszam do ikei można po odlądać..

Albo łóżko z szufladą biało niebieską.Co wy na to .

.....   bo dla mnie superowe łoże.super łóżko z szufladą i materacem...

A to już dla słodkiej małej księżniczki.
Na pewno będzie ciężki wybór ,bo jest tego dużo.A bym chciała żeby było funkcjonalne i bez żadnych udziwnień .ZAPRASZAM .
 A może wy macie jakieś fajne sklepy z łóżkami i mi polecicie.

 

Prześlij komentarz

Popularne posty