Wakacje - MA CIE JUŻ PLANY NA WAKACJE LUB FAJNE MIEJSCE ....

JUŻ zaczynam myśleć o wypoczynku ,wakacjach.Ale w tym roku raczej polecę nad morze .I sama nie wiem gdzie .Żeby było spokojnie i  był plac zabaw dla dzieci, niedaleko morze .Może ktoś mi pod powie ,bo sama już nie wiem.Mam mętlik w głowie.I wielką pustkę.Szukam już w internecie i po różnych stronach i sama nie wiem .http://www.przymorzu.pl .to jest nawet nawet strona i ciekawe propozycje.Ale dalej szukam ,bo coś trzeba zarezerwować.A ja kocham morze i jego szum fal.Po prostu mnie odprężają.Już odliczam dni w kalendarzu do upragnionych wakacji gdyż wakacje są coraz bliżej i stajemy przed poważnym dylematem GDZIE W TYM ROKU SPĘDZĘ URLOP ?  

Z pewnością wybierając się na urlop warto jest się zainteresować polskim morzem.BAŁTYK  oferuje zarówno drogie i luksusowe apartamenty gdzie, aż roi się od rozrywek, ale oferuje również coś dla osób bardziej spokojnych i mniej zamożnych. Polscy wciąż najchętniej jeżdżą do Trójmiasta ( Sopot, Gdańsk, Gdynia ).Wybrzeża oferują także wiele mini miasteczek, które można zwiedzać i kupić jakąś pamiątkę. Jeżeli chodzi o polskie morze warto zrobić rezerwację przed sezonem, ponieważ w same wakacje może być problem ze znalezieniem wolnych miejsc z dobrym stosunkiem jakości do ceny. Pobyt nad Bałtykiem szczególnie wskazany jest gdy JESTEŚMY Z DZIECKIEM - najmłodsi turyści wręcz kochają fale i największą na świecie piaskownicę - czyli plażę! Polska jest krajem o zróżnicowanym krajobrazie w którym nie brakuje miejsc do zwiedzania czy wypoczynku. W tym artykule opiszemy kilka miejsc w których można spędzić udane wakacje.

A MOŻE MAZURY 

Kolejnym miejscem gdzie można spędzić wakacje są Mazury. Kraina tysiąca jezior oferuje wiele atrakcji turystycznych swoje wakacje spędzają tu chętnie nie tylko Polacy, ale również turyści za granicy. Obozy żeglarskie są gwarantem świetnej zabawy i pozwalają spotkać wielu ciekawych ludzi. Jeżeli jednak nie lubisz klimatów żeglarskich możesz swoje wakacje spędzić w innych klimatach w większych miastach np. Mrągowo, Ostróda, Augustów czy Giżycko na pewno się nie zawiedziesz. Mazury są godne polecenia zwłaszcza dla osób, które swój urlop chcą spędzić w spokojnym pełnym lasów i ścieżek oraz bogatym w atrakcje miejscu. Osoby lubiące spacerować i spędzać czas na łonie natury na pewno będą zadowolone. Można popływać kajakiem, połowić ryby, a wieczorami odprężyć się przy zimnym piwku.POLSKIE GÓRY 
Ostatnim miejscem, które chciałbym polecić są polskie góry. Wiele osób uważa, że w góry najlepiej wybrać się zimą owszem jest to jak najbardziej trafna teoria, jednak i latem w górach nie brakuje atrakcji turystycznych. Zakopane, Krynica Górska, Jelenia Góra, Bieszczady czy Ustrzyki to miejsca, które warto odwiedzić zarówno porą zimową jak i latem. Góry są idealne dla osób lubiących aktywnie spędzać czas spacerują po górach, lasach i rwących potokach lub dla osób chcących zgubić kilka niepotrzebnych kilogramów. Atrakcji na pewno nie zabraknie co gwarantuje udane wakacje. Góry oferują miejsca zarówno dla osób cichych lubiących bardziej spokojne klimaty jak i osób lubiących się bawić do białego rana. Planując wakacje z pewnością warto zainteresować się polskim górami.


No i kochani które miejsce jest warte uwagi morze,mazury czy góry .Zapraszam do komentowaniu ,gdzie wy się wybieracie ?

polub moją stronę zapraszam wszystkich nieważne na wiek i mali i duzi .Starzy i młodzi.. ZAPRASZAM

Posted by MOJA PASJA to TY on 28 kwietnia 2015
Prześlij komentarz

Popularne posty