GDY NA DWORZE ZIMNO JEST TO Z KUBUSIEM BAWIMY SIĘ

GDY NA DWORZE PLUCHA I CHŁODNO,A MAMA TROSZKĘ PRZEZIĘBIONA TO TRZEBA JAKOŚ CZAS ZORGANIZOWAĆ NA ZABAWĘ Z KUBUSIEM.OBIAD UGOTOWANY .ZUPECZKA BURACZANA,PRANKO ZROBIONE .I WIDZĘ ŻE KUBUŚ SIĘ NUDZI NIE WIE SAM CO Z SOBĄ ZROBIĆ TO LECIMY DO JEGO POKOJU PO BAWIĆ SIĘ BRUM,BRUMEM,A PRZY OKAZJI PARĘ FOTEK ZROBIŁAM.

NO TO JEDZIEMY NA KONIKU PATA TAJ,PATA,TAJ,WIO KONIKU...........KUBA URADOWANY LUBI JEŹDZIĆ NA KONIKU.A TU jeździ swoim duży brum,brumem. tir z przyczepą .Do przyczemy włożył jakieś zabawki  jeździem w trase .
buziaczek od mamy dla synka.Ale się wściekaliśmy skakał po mnie i taki wesoly ile zabawy miał z tego skakania ,a to pąpki robiliśmy .Różne krzyki,piszczenie,chichotanie,łaskotanie .Zabawa na 102.
to JA mały urwis jestem.Robię wszystko na co mam ochotę .Zakładam okulary i przeglądam się w lusterku i gadam do swojego odbicia i jest COOL.
........... A MOŻE FITO KOŁKA..............
I zabawa się zakończyła .Kuba zjadł obiadek i poszedł spać .A mama szybciutko do kompa i piszemy pościk do puki synek śpi i jest troszkę czasu dla siebie.Bo gdy wstanie to znowu wielka rewolucja lutowa pod tytułem "KUBA SZALEJE I ŁOBUZUJE '' ,bo jestem pełen energii i lataM JAK SZALONY.ACH.......TEN MÓJ SYNEK..........
....... JA to się mam z tym łobuziakiem
.......a to kwiatki wywala
...... a to z szafek ubrania wyrzuca ,a potem mama jeszcze raz układa i tak kilka razy na dzień ...paranoja totalna.
..........a to stołem trzęsie ,aż się kwiatki ruszają ,strach żeby nie spadły, to by było dopiero.
ALE CZASAMI JEST TAK WESOŁO I ZABAWNIE .
Prześlij komentarz

Popularne posty