WSZYSCY PRAGNIEMY BYĆ KOCHANI -14 LUTY DZIEŃ OKAZYWANIA SOBIE MIŁOŚCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WSZYSCY KOCHAMY DZIEŃ ZAKOCHANYCH, DLA TEGO W TYM DNIU, CHCEMY OBDAROWAĆ SWOJĄ POŁÓWKĘ CZYMŚ SZCZEGÓLNYM.WIĘC JAKI PREZENT DAĆ ,GDY TYLE WSZYSTKIEGO W SKLEPIE,A MOŻE TYLKO KARTKA Z MIŁOSNYM WYZNANIEM.

Do walentynek zostało 2 tygodnie i 2 dni dla tego trzeba pomyśleć co tu kupić lub może coś upiec,albo romantyczna kolacja przy świecach,a potem upojna noc.Jak sądzicie jest tyle możliwości.
A może sexowe stringi lub szorty męskie.kajdanki czerwone albo pudełeczko rozkoszy firmy durex,portfel skórzany,gra na komputer,perfumy.
Albo coś praktycznego jak niektórzy myślą ,bo szkoda wydawać na głupot.Jedni wolą kupić,wiertarkę  lub golarkę,a może mu się przyda.Pomysłów tysiące jak i gustów każdego.Na przekór krytycznym opiniom ,że WALENTYNKI to święto ma jedynie komercyjny wdzięk ,warto traktować je  z przymrużeniem oka i  i jako okazję ,aby wyrazić swoje uczucia do kochanej osoby ,bo  na codzień tego nie robimy.Lubimy zwyczajnie obchodzić różne okazje.Dla tego muszę po szukać coś dla mojego męża.A NA KONIEC SŁODKA KOLACJA I BUKIET RÓŻ  OD MĘŻA . A żeby namiętności było słodycz to wskoczymy nadzy do łóżeczka i rozkoszy moc będzie.A JAK U WAS ZAPOWIADA SIE TEN DZIEŃ ????????????????????????????????????
MACIE POMYSŁY ...........
TO PISZCIE ................
JESTEM CIEKAWA ............
I OTWARTA NA WASZE PROPOZYCJE........................


TROSZKĘ TRADYCJI

PATRON DNIA ZAKOCHANYCH ŚW. WALENTY ,który był biskupem w Terni koło RZYMU ,to  postać tajemnicza,co jest wiele legend.Niektórzy mówili że sprzeciwił się cesarzowi który zarządził zakazywanie zawieranie małżeństw.Więc w tajemnicy udzielał ślubów zakochanym i m,in, właśnie za to 14 lutego 269 roku poniusł męczeńską śmierć.Już w średniowieczu święto zakochanych rozprzestrzeniło się na europę zachodnią i południową.Na ziemi słowiańskiej zakochani mieli noc kupały,zwaną nocą świętojańską albo sobótką.Jest to pogańskie święto obchodzone w czasie najkrótszej nocy w roku ,to znaczy w czerwcu.


Prześlij komentarz

Popularne posty