Przejdź do głównej zawartości

KWIAT KOBIECOŚCI

   jak często powtarzasz sobie, że nie masz czasu? Jesteś przekonana, że ważniejsza jest praca lub codzienne obowiązki. Zdarzyło Ci się kiedyś, nie pójść do ginekologa na umówioną wizytę albo ją przekładać w nieskończoność? Czy myślisz wtedy:
„Jestem zajęta. Dom, praca, rodzina”, „Nie mam czasu”, „Jestem zdrowa i problem mnie nie dotyczy”, „Wstydzę się i nie wiem, jak to badanie wygląda. Po prostu się boję ”.
To koniec z wymówkami! To jest Twój czas. Odłóż pracę na bok. Może kilka minut poświęconych na badanie uratuje Ci życie!
ZROB BADANIE GINEGOLOGICZNE.NIE BIERZ PROBLEMU W NAWIAS ( ) KONIEC WYMÓWEK


Stawiasz na jakość życia? Zwróć uwagę na jakość wykonywanych badań – szczególnie cytologii i testów na obecność wirusa HPV. Właśnie ruszyła VI już edycja Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „Piękna bo Zdrowa”, organizowanej przez Ogólnopolską Organizację Kwiat Kobiecości. Patronat Honorowy nad Kampanią objęła małżonka Prezydenta RP Pani Anna Komorowska. W tym roku będziemy poruszać problem cytologii z zupełnie innej strony.
To jest Twój czas, wykorzystaj go w pełni! Kampania organizowana w ramach Europejskiego Tygodnia Profilaktyki Raka Szyjki Macicy.
Według Millward Brown* spośród kobiet, w grupie wiekowej 20-50 lat tylko 45 proc. kobiet wykonuje badania ginekologiczne regularnie (co najmniej raz na dwa lata), a 18 proc. Polek w tej samej grupie wiekowej nigdy nie miało wykonywanej cytologii. Efekt? 60 proc. przypadków Raka Szyjki Macicy rozpoznaje się w Polsce zbyt późno (w drugim, a nawet w trzecim stopniu zaawansowania), a 5 kobiet dziennie umiera z jego powodu. Natomiast co roku na raka jajnika umiera ponad 2500 Polek, w przypadku którego podstawą diagnozy jest USG transwaginalne (inaczej dopochwowe).
Aby zmienić te niechlubne statystyki Ogólnopolska Organizacja Kwiat Kobiecości rozpoczęła coroczną Kampanię Społeczną „Piękna bo Zdrowa”. W tym roku ponownie do akcji zapraszamy blogerki.
Zrób badanie ginek ( ) logiczne.
Nie bierz problemu w nawias!
Koniec wymówek!
Blogerki dla Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości i Kampanii „Piękna bo ZdroWA

Chcesz się przyłączyć?

Zachęć swoich czytelników oraz kobiety w Twojej rodzinie do tak ważnych badań ginekologicznych jakimi są cytologia i USG. Poinformuj ich o kampanii „Piękna bo Zdrowa”. Podziel się swoimi doświadczeniami. Twój wkład może wpłynąć na zmniejszenie dramatycznych statystyk umieralności kobiet z powodu nowotworów układu rozrodczego.
- opublikuj post zachęcający do badań
- wklej w stopce posta informację o kampanii wraz z logo:
Kwiat Kobiecości – przyłącz się do nas – zostań niezapominajką
dołącz do społeczności niezapominajek na facebooku https://www.facebook.com/kwiatkobiecosci lub przekaż1% podatku na rzecz działań profilaktyki raka szyjki macicy i innych chorób ginekologicznych realizowanych przez Ogólnopolską Organizację Kwiat Kobiecości: KRS 0000315362
Podziękujemy Ci za Twój udział na naszym Fan Pagu oraz na naszej stronie www.kwiatkobiecosci.pl:
  • W aktualnościach na stronie głównej
  • W zakładce nasze projekty – „Piękna bo Zdrowa” – Kampania Społeczna „Piękna bo Zdrowa” 2015
W poprzedniej odsłonie kampanii Piękna bo Zdrowa przyłączyły się:
*Millward Brown, „Obraz współczesnej kobiety a badania cytologiczne kobiet w Polsce”, czerwiec 2012.
http://kwiatkobiecosci.pl/Page/view/index/id/75 POLECAM TAM BRANZOLETKIE
JA NA PEWNO POWIEM SWOIM ZNAJOMYM BO TO POMOŻE BY SZYBKO WYKRYĆ RAKA SZYJKI MACICY SUPER CEL I KAMPANIA NA PEWNO TO POPIERAM ALE TERAZ Z DOŚWIADCZENIA WIEM ŻE KOBIETY NIE MAJĄ  CZASU NA BADANIE ALE MOŻE COŚ SIE ZMIENI PO USŁYSZENIU ŻEBY ROBIĆ BADANIA BO RAK GRASUJE
KOBIETY MUSZĄ SIĘ WSPIERAĆ NA WZAJEM 
1 komentarz

Popularne posty