KUBUŚ....... JAK KOTEK MIuŁCZY ? MIAŁ,MIAŁ AMM AMM

TEN WPIS JEST O KOCIE I KUBUSIU.BO MAMY DWA KOTY I KUBUŚ SIE DO NICH PRZYZWYCZAIŁ I ZAWSZE WOŁA KOTKA - KICIA......KICIA......MNIAM ......MNIAM


Dzieci lubią zwierzątka .Ale nie zawsze zwierzątka lubią dzieci.Nasz kot Junior ni przepada za Kubą ,bo Kuba gania kota,ciąga go za ogon,a Junior bla mczy, że nie.wiem.Jak widzę to ,to zaraz krzycze ,żeby zostawił Jusie ,bo go to boli.A Kuba jak by nie słyszał i się śmieje i dalej we ca  za kotem.Uważaj ,bo kotek cie podrapie,a Kuba kiwa głową, że nie....nie...
Dla tego JUNICZAK TERAZ ŻADKO WPADA DO DOMU ,MOŻE TYLKO NA SZAMKĘ,BO pAN  kUBA ŻYĆ MU NIE DAJE.Może jak mu sie za tęskni ,to wpadnie ,zje i pośpi.
Wiadomo ,że koty są ciekawskie,tulą sie,miauczą jak coś chcą,a za zwyczaj jeść ,albo kopkę.
Czasem się zastanawiam co chce  ode\mnie mój kot jak blamczy,miałczy...............
Nie wszyscy ludzie zdają sobie sprawę z faktu, że nasze ukochane zwierzęta domowe również mają swój język, za pomocą którego komunikują się ze światem. Koty mogą w bardzo różny sposób przejawiać swoje reakcje i porozumiewać się na rozmaite sposoby. Zawdzięczają to m.in.  dobrze rozwiniętej muskulaturze pyszczka oraz całego ciała. Poza tym wydają rozmaite dźwięki i zapachy. Czasem wystarczy trochę poobserwować swojego pupila, by przekonać się, jak wiele sygnałów przekazuje.  
Język kotów jest oczywiście uniwersalny tzn., że rozumieją się one niezależnie od rasy oraz z jakiej części świata pochodzą. W końcu każdy kot, obojętnie czy mieszka w Stanach, Anglii, Japonii czy w Polsce, miauczy i mruczy tak samo :). A trzeba wiedzieć, że tematów do miauczenia i mruczenia ma wiele... nie wątpie ,bo junior lubi miałczeć  a jak wskoczy na okno i zobaczy kota ,może kotkę to dopiero jest aria na parapecie że uszy bolą.
Kubuś już zaczepia kota ,ciekawe co z tego wyniknie.Pewnie jakaś heca. 
Kot jak się wkurzy to łapkę wystawi i  za drapie .
.............A jak zwykle Kuba zacznie płakać ,bo kot go podrapał i koniec zabawy.
......A lamen taki wielki,bo dla czego kot go podrapal? o to jest pytanie......?
BO Kuba nie może tego zrozumieć dla czego..... 
.......i teraz mu wytłumacz ,że nie wolna kotka ciągać za ogon i bić...
......Ale moje gadanie jest jak do ściany....Ja mówię a ON swoje robi.....
czasami szlak mnie trafia ,że się coś mówi ,ale i nic do niego nie dociera.
Też ostatno Kuba polubił oglądać na youtubie filmy o kotkach zaraz wam pokaże fajne filmiki miłe dla oka .No i jak kuba się zainteresował to już coś.Bo to u niego też trudność ,czym się zainteresować na dłuższy czas.Bo zawsze to tylko trwa 5 min.


kotek kłopotek -śpewa zespół dziecięcy HULA HOP 
TO JEST TEŻ FAJNE BO ŚPIEWAMY SOBIE aaaaa kotki dwa i Kuba śpiewa aaaa.....
super kołysanka.

MAŁA CIEKAWOSTKA O KOTACH:

Kocie kawiarenki  niezła gratka dla miłośników futerkowych indywidualistów, zwłaszcza dla tych, którzy z różnych względów nie mogą mieć kota w domu. W ostatnim czasie tego typu lokale (znane jako Neco Cafe lub też Cat Cafe) zrobiły prawdziwą furorę w Japonii. W Neko Cafe można wypić kawę, zjeść ciastko i odpocząć w towarzystwie kilkunastu uroczych mruczków, które swobodnie spacerują po pomieszczeniach pełnych drapaków, legowisk, zabawek, tudzież innych przydatnych akcesoriów. W samym Tokio tego typu miejsc działa już ponad 100 i cieszą się niemałym powodzeniem (w wielu z nich wizytę trzeba wcześniej zarezerwować).Na świecie jest wiele miłośników zwierząt domowych, którzy nie mogą pozwolić sobie na trzymanie w domu kota czy psa. Dotyczy to zwłaszcza mieszkańców dużych aglomeracji, którzy większość czasu spędzają poza domem, podróżują, lub po prostu właściciel wynajmowanego mieszkania nie zgadza się na czworonoga. Jak powszechnie wiadomo, Japończycy bardzo długo pracują, często doskwiera im samotność. Poza tym koszty utrzymania w japońskim mieście są wysokie a mieszkania ciasne (problem ten dotyczy zresztą również mieszkańców zachodnich aglomeracji). Nic zatem dziwnego, że w Japonii kocie kawiarenki zyskały rzeszę klientów. Nie jest żadną tajemnicą, że towarzystwo mruczącego czworonoga wywiera na człowieka dobroczynny wpływ ,w końcu mam w domu  dwa koty.

to moje koty junior i kicia.

A wy manie jakieś zwierzątko w domu ?
..... jak tak, to jakie  ?
Czekam na ciekawe komentarze...
1 komentarz

Popularne posty