FILM KTÓRY UCZYŁ WIELE NASTOLATEK ŻYCIA -JA GO UWIELBIAM A WY ?

     
 SEKS WIELKIM MIEŚCIE TO FILM WSZYSTKICH NASTOLATEK AMERYKAŃSKICH                                                                                                                                                                        
Amerykański serial telewizyjny wyprodukowany w latach 1998-2004 przez stację telewizyjną HBO, na podstawie bestsellerowej książki Candace Bushnell o tym samym tytule. Główne postacie Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker) jest felietonistką gazety "New York Star". Jej kolumna to "Sex and the City". To głównie wokół jej życia toczy się serial - każdy odcinek wkomponowany jest w jej serialowy felieton. Miranda Hobbes (Cynthia Nixon) to odnosząca sukcesy prawniczka o niezwykle cynicznym podejściu do życia i mężczyzn. W późniejszych odcinkach serialu ma syna Brady'ego. Charlotte York (Kristin Davis) jest marszandem. Jej najważniejszym celem w życiu jest wyjście za mąż. Samantha Jones (Kim Cattrall) ma własną agencję PR. Jest najstarsza z głównych bohaterek, ale też najbardziej odważna i otwarta, nie wstydzi się swojej seksualności. Fanka związków na jedną noc.Choć minęło już dziesięć lat od zakończenia produkcji „Seksu w wielkim mieście”, serial wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród kobiet z całego świata. Każda marzy o życiu takim jak Samantha czy Carrie, a cytaty z opowieści o czterech singielkach są wręcz kultowe. Poznaj kilka z nich!  ŚWIETNY SERIAL ,ŚWIETNE DIALOGI ,JA go uwielbiam teraz będze leciał w sobote o 20:00 na tvn polecam bo euper zabawny,wesoły no i dla kobiet takich jak my.Które mają problemy z facetami,jedna wychowuje dzieci i po pewnym czasie ma juz dość,trzecia tylko myśli o młodych facetach i seksie .Ja jak oglądam ten film to zrywam boki .Albo często leci na COMY CENTRE FAMILI .

CYTATY Z FILMU SEKS W WIELKIM MIEŚCIE:


  • Zasada zerwania numeru:kłam,lepsze to niż wyznać niż wyznać ,że to ze względu na byłego umówiłaś się baseballistą i kupiłaś nową kieckę na kredyt
  • ten kto ma sukcesy w łóżku,to i ma sukcesy w  życiu
  • wszechświat może nie gra z nami fair,za to ma ogromne poczucie humoru 
  • związki dwojga ludzi czasem lepiej wyglądają zewnątrz.a to co jest w środku ....pozory często mylą
  • przyszłość jest jak kotwica,która trzyma nas w miejscu.trzeba za pomieć o tym,kim się było,żeby stać się kimś,kim się będzie
  • ludzie  chodzą do kasyn z tych samych pobudek,co na randki w ciemno-liczą na wielką wygraną.a zwykle kończą przy barze-spłukani i samotni.skoro wiemy, że kasyno zawsze wygrywa,dlaczego ryzykujemy?
  • los samotnej kobiety nie jest łatwy.....dlatego każda powinna mieć wyjątkowe buty,żeby radośniej kroczyć przez życie
  • podobno przeciwności się przyciągają,ale nie wiadomo,na jak długo...skoro zależy nam na związku ,czy powinniśmy rozpalać ogień namiętności,traktując prace jak rozpałkę? a może wystarczy sam romans ? jeżeli prowadzimy osobne życia,czy najgorętszy nawet związek nie ostygnie ?
  • okazuje się, że nawet najtwardsze kobiety miękną w obliczu miłości

2 komentarze

Popularne posty